skaitmeninės komunikacijos sprendimai

 

Įdomūs atvejai
Kainų palyginimo sistema Kainos.lt

Projekto paskirtis

Kainos.lt tai kainų palyginimo sistema internete. Projektas yra skirtas plataus vartojimo prekių kainų publikavimui bei paieškai internete. Pardavėjai čia gali publikuoti savo parduodamų prekių kainoraščius, o pirkėjai greitai ir nesudėtingai rasti tinkamiausią prekę už priimtinausią kainą.

1 2 3

Funkcionalumas

Kainos.lt portalo pagrindą sudaro daugiafunkcinis produktų katalogas bei sudėtinga, jungčių su pirminiais informacijos šaltiniais, sistema. Lankytojai portale gali vykdyti paiešką pagal visą eilę kriterijų, lyginti pasirinktų produktų charakteristikas, matyti skirtingų pardavėjų kainas, skaityti bei rašyti atsiliepimus, dalyvauti forumuose, sudarinėti asmeninius pirkinių sąrašus, skelbti informaciją apie savo parduodamas prekes, gauti priminimus apie sumažėjusias kainas ar prekyboje pasirodžiusius naujausius produktus.
Kainos.lt informacija pasiekiama ir mobiliems telefonams skirtu WAP formatu. Telefonu taip pat galima užsisakyti SMS priminimą apie pasirinkto produkto sumažėjusią kainą.

Techninis sprendimas

Kainos.lt suprojektuota ir realizuota turinio valdymo sistemos NeoTVS pagrindu. Duomenims saugoti panaudotos My SQL duomenų bazės, programavimas: PHP, HTML.

www.kainos.lt

© 2005-2012 Neosymmetria. Tel.: +370 (5) 269 11 44, el. paštas: neo@neo.lt /english